ВСТУПНА КОМПАНІЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!!!
Абітурієнте!  Літо закінчується, а ти ще не студент? Тоді ця інформація саме для тебе.

Для вступників на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямування) на заочну форму навчання на контракт реєстрація електронних кабінетів буде ВІДКРИТА до 18-ї години 31 серпня.

(Відповідне роз'яснення надано Міністерством освіти і науки.


Зокрема, йдеться про тих абітурієнтів, хто вступає на перший курс після школи, тобто на базі повної загальної середньої освіти.

Такі вступники зможуть подавати заяви до вишів через зареєстровані кабінети у ті терміни, що визначені їх правилами прийому, однак не пізніше 31 листопада 2018 року.

Якщо ж вступник не встигне зареєструвати електронний кабінет до 31 серпня, то після цього він зможе подати заяву та документи до університету в паперовій формі.

У МОН також нагадують, що 26 липня завершився черговий етап цьогорічної вступної кампанії – подання заяв вступниками на бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного та ветеринарного спрямування) на основі повної загальної середньої освіти.

Однак за деякими іншими напрямами вступна кампанія ще продовжується. Зокрема, триває вступ через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна». Вони працюватимуть до 28 вересня. Звернувшись до центрів, жителі окупованих територій Криму та Донбасу можуть вступити до українських вишів без паспорта, атестата та ЗНО.

У тих закладах, які передбачили відповідну можливість, продовжується вступ на бакалавра (магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямування) на основі молодшого спеціаліста на заочну форму навчання.

За своїм графіком також триває прийом в магістратуру, аспірантуру та докторантуру.

Успіхів!

Джерело: Вступ на заочну форму/ ОСВІТА УКРАЇНИ, №30, 2018.- с.5

Р. S. Не маєш  особистого ПК?

Завітай до Інтернет- центру Чернігівської обласної бібліотеки для юнацтва, що знаходиться за адресою Шевченка, 54 (біля стадіону Гагарина).
Чекаємо на тебе!


Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

УВАГА! НОВІ РОЗМІРИ ПРОЖИТКОВОГО МІНІМУМУ І СОЦІАЛЬНИХ ВИПЛАТ

КОНФЛІКТ З АВІАПЕРЕВІЗНИКОМ. ЩО РОБИТИ?

ЗВИЧКА, ЯКА ВБИВАЄ МІЛЬЙОНИ