ТЕНЕТА ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ
Щороку, починаючи  з 2014   року,   30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми, який був проголошений Генеральною Асамблеєю  ООН у 2013 році з метою підвищення інформованості громадськості про цю глобальну проблему і підвищення уваги до тяжкого становища мільйонів жінок,  чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які  стали жертвами  торгівлі людьми, а також заохочення людей активно  допомагати і протидіяти  цьому злочину.

Торгівля людьми є надзвичайно  глобальною та прибутковою злочинною індустрією в світі. За рівнем доходів вона поступається лише продажам наркотиків та зброї.

За період з  1991 року  по 2017  рік в Україні  за даними Міжнародної організації з  міграції від торгівлі людьми постраждало понад 120000 українців.

Торгівля людьми є правопорушенням, за яке передбачено кримінальна відповідальність.

За шість місяців 2018 року підрозділами Нацполіції  України виявлено 186  фактів, відомості про які   внесені до Єдиного  реєстру досудових розслідувань  за ознаками статті 149 КК  України, що на 29   відсотків більше ніж за аналогічний період минулого року.

Боротьба  з торгівлею людьми  є одним із пріоритетних напрямів  діяльності Уряду України у сфері захисту прав людини. Саме тому в Україні працює Національна «гаряча лінія» із запобігання торгівлі людьми,  домашнього насильства  та гендерної  дискримінації

0-800-500-335.

Памятайте!   Потрапити  у пастку торгівлі людьми можна не лише за кордоном , а й у межах своєї країни!  Володіння інформацією, її усвідомлення допоможе  уникнути  цієї небезпеки. 

Будьте пильними! 

З метою привернути увагу громадськості до цієї теми у відділі читального залу  розгорнута   тематична поличка  « Тенета торгівлі людьми».

Експонується тематична поличка з 27.07-2.08. 2018 року

Запрошуємо до цікавого та змістовного перегляду.

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

СКАЖИ - «НІ» БУЛІНГУ

КАЙФ ПРОХОДИТЬ. ПРОБЛЕМИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ

НАСИЛЬСТВО ТА КРИМІНАЛЬНА ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ