ЗНО-2020: ЗАВДАННЯ ТА ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ
Міністерство науки і освіти затвердило календарний план підготовки і проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році.Відповідно до наказу, кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

 Зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з  11-ти навчальних предметів:

*    Українська мова та література
*    Історія України
*    Математика
*    Біологія
*    Географія
*    Фізика
*    Хімія
*    Англійська мова
*    Іспанська мова
*    Німецька мова
*    Французька мова

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти


 з’явилися правила та вимоги до Зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

 У правилах для кожного предмета ЗНО зазначено:
структуру тесту, кількість та типи завдань, наведено схему нарахування тестових балів і максимальну кількість балів, час, відведений на виконання тесту.
·        У тесті з української мови та літератури буде загалом 58 завдань різної форми: 33 завдання з мови, 24 – з літератури та одне відкрите завдання з розгорнутою відповіддю. На виконання відведено 180 хвилин.
·        Тест з математики матиме 35 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності (4 завдання), відкритої форми з короткою (8 завдань) та розгорнутою (3 завдання) відповіддю. На виконання відведено 180 хвилин.
·        Тест з історії України налічує 60 завдань різних форм і складається з двох частин: “Історія України ХХ – початку ХХІ ст.” (30 завдань) та “Історія України від найдавніших часів до кінця ХІХ ст.” (30 завдань). На виконання відведено 150 хвилин.
·        У тесті з англійської мови59 завдань різних форм та чотири частини: “Розуміння мови на слух (аудіювання)” (16 завдань), “Читання” (22 завдання), “Використання мови” (20 завдань) і “Письмо” (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю). На виконання відведено 150 хвилин.
·        У роботі з німецької  мови буде 59 завдань різних форм та чотири частини: “Розуміння мови на слух (аудіювання)” (16 завдань), “Читання” (22 завдання), “Використання мови” (20 завдань) і “Письмо” (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю). На виконання відведено 150 хвилин.
·        З французької мови буде налічує 59 завдань різних форм та три частини: “Розуміння мови на слух (аудіювання)” (16 завдань), “Читання” (22 завдання), “Використання мови” (20 завдань) і “Письмо” (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю). На виконання відведено 150 хвилин.
·        У тесті з іспанської мови59 завдань різних форм та чотири частини: “Розуміння мови на слух” (16 завдань) “Читання” (22 завдання), “Використання мови” (20 завдань) і “Письмо” (одне завдання відкритої форми з розгорнутою відповіддю). На виконання відведено 150 хвилин.
·        Тест з біології налічує 50 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (38 завдань), на встановлення відповідності (8 завдань) та з вибором трьох правильних відповідей із трьох груп запропонованих варіантів відповідей (4 завдання). На виконання відведено 150 хвилин.
·        У тесті з географії 54 завдання різної форми: з вибором однієї правильної відповіді (36 завдань), на встановлення відповідності (6 завдань), відкритої форми з короткою відповіддю (6 завдань) та з вибором трьох правильних відповідей із семи запропонованих варіантів відповіді (6 завдань). На виконання відведено 150 хвилин.
·        У тесті з фізики буде 38 завдань різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (20 завдань), на встановлення відповідності (“логічні пари”) (4 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (14 завдань). На виконання відведено 180 хвилин.
·        Тест з хімії налічує 52 завдання різних форм: з вибором однієї правильної відповіді (34 завдання), на встановлення відповідності (“логічні пари”) (4 завдання), відкритої форми з короткою відповіддю (14 завдань). На виконання відведено 180 хвилин.

Якщо вступники детально ознайомляться з цією інформацією, це допоможе раціонально розподілити час та виробити власну стратегію ефективної роботи упродовж тестування, запевняють у центрі.

Джерело:  http://testportal.gov.ua/


Коментарі